Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úvodní informace k projektu

1. 2. 2008

Obrazek"Bzenec 1991" je další z projektů Jakuba Malovaného. Vznikl v roce 2008 a mapuje legendární festival, který se uskutečnil v moravském městě Bzenec. Vystoupily na něm československé skinheadské a punkové skupiny tehdejší doby. Některé už dávno zanikly, jiné se vydaly odlišným směrem. Z festivalu vznikl i záznam, který dodnes koluje po internetu. Festival je také častým tématem diskuzí. Připomeňte si znovu atmosféru starých časů.

V téhle rubrice naleznete jak popis festivalu, tak i profily jednotlivých účinkujících kapel. Ty vznikly s přispěním odborníka na tu dobu, který poskytl spoustu zajímavých informací. Také se čerpalo z různých zdrojů, článků a podobně. Pokud víte další informace, které zde nejsou zmíněny, nebo jste dokonce pamětníkem festivalu a zúčastnili jste se jej, tak neváhejte a ozvěte se. Materiál budu rád aktualizovat.

Upozornění: Všechny texty nebo informace jsou zde uvedeny pouze za účelem dokumentace! Nepodporuji rasisticky nebo fašisticky zaměřené texty, nebo texty odporující zákonům!

 

Autor: Jakub Malovaný

Foto: Archív